Hasu Tero

Asiantuntija Rakennettu ympäristö +358 20 615 5547 +358 40 489 9047 tero.hasu@kinno.fi

Turunen Aleksandra

Johtaja Sijoittumispalvelut +358 20 615 8140 +358 40 717 3868 aleksandra.turunen@kinno.fi

Mustonen Harri

Myyntipäällikkö +358 20 615 4380 +358 40 672 2841 harri.mustonen@kinno.fi

Antila Jukka

Yritysneuvoja Innovaationeuvonta, kehittäminen +358 20 615 6365 +358 40 488 4365 jukka.antila@kinno.fi

Miettinen Pasi

Va. toimitusjohtaja Hallinto- ja kehitysjohtaja +358 20 615 8814 +358 40 069 1221 pasi.miettinen@kinno.fi

Gardemeister Leena

Yhteyspäällikkö Rahoitusneuvonta, omistajanvaihdokset +358 20 615 8191 +358 40 768 3474 leena.gardemeister@kinno.fi

Scroll to top