Soita meille tai jätä yhteydenottopyyntö! Olemme yrityksiä varten

Mikä tahansa yrittämisessä askarruttaakin, ole meihin yhteydessä!

HUOM! Koronatilanteen johdosta olemme toistaiseksi pääosin etätöissä ja tapaamme asiakkaita etäyhteydellä.

Jos haluat tavata henkilökohtaisesti tai etäyhteydellä, ole ystävällinen ja soita ensin henkilölle, jonka kanssa haluat asioida.

Voit myös jättää yhteydenottopyynnön osoitteeseen: info@kinno.fi

Yrityspalvelut

Leena Gardemeister

Gardemeister Leena

Yhteyspäällikkö
+358 20 615 8191
leena.gardemeister@kinno.fi

Jukka Antila

Antila Jukka

Yritysneuvoja
+358 20 615 6365
jukka.antila@kinno.fi

Timo Lehmusmetsä

Lehmusmetsä Timo

Yritysneuvoja
+358 20 615 5957
timo.lehmusmetsa@kinno.fi

Marita Melkko

Melkko Marita

Hankinta-asiamies
+358 20 615 5039
marita.melkko@kinno.fi

Yritystilat

Silja Virta

Virta Silja

Toimitilakoordinaattori
+358 20 615 6602
silja.virta@kinno.fi

Jaana Viinikainen

Viinikainen Jaana

Assistentti
+ 358 20 615 5361
jaana.viinikainen@kinno.fi

Tarja Mustonen

Mustonen Tarja

(poissa toistaiseksi)

Sijoittumispalvelut ja Railgate Finland Kouvola

Niemi Kimmo

Toimitusjohtaja
+358 20 615 8118
kimmo.niemi@kinno.fi

Harri Mustonen

Mustonen Harri

Myyntipäällikkö
+358 20 615 4380
harri.mustonen@kinno.fi

Turunen Aleksandra

Yhteyspäällikkö
+358 20 615 8140
aleksandra.turunen@kinno.fi

Timo Pöntinen

Pöntinen Timo

Asiantuntija
+358 20 615 5501
timo.pontinen@kinno.fi

Oksanen Olga

Asiantuntija
+358 20 615 9481
olga.oksanen@kinno.fi

Circular  Economy Kouvola

Mika Penttilä

Penttilä Mika

Kehittämispäällikkö
+358 20 615 9015
mika.penttila@kinno.fi

Tiina Heinikainen

Heinikainen Tiina

Asiantuntija
+358 20 615 5976
tiina.heinikainen@kinno.fi

Tero Hasu

Hasu Tero

Asiantuntija
+358 20 615 5547
tero.hasu@kinno.fi

Ville Räty

Räty Ville

Asiantuntija
+358 20 615 6368
ville.raty@kinno.fi

Kari Laine

Laine Kari

Asiantuntija
+358 20 615 9083
kari.laine@kinno.fi

Liisa Rantalainen

Rantalainen Liisa

Assistentti
+358 20 615 6171
liisa.rantalainen@kinno.fi

Marina Sorokina

Sorokina Marina

Asiantuntija
+358 20 615 9176
marina.sorokina@kinno.fi

Asuminen ja matkailu - Live & VisitKouvola

Kirsi Vainio

Vainio Kirsi

+358 20 615 5885
kirsi.vainio@kinno.fi

Anne Harrila

Harrila Anne

+358 20 615 9030
anne.harrila@kinno.fi

Alexei Potapov

Potapov Alexei

+358 20 615 7719
alexei.potapov@kinno.fi

Petri Kulha

Kulha Petri

+358 20 615 8072
petri.kulha@kinno.fi

Raija Sierman

Sierman Raija

+358 20 615 8254
raija.sierman@kinno.fi

Päivi Oksanen

Oksanen Päivi

+358 20 615 8401
paivi.oksanen@kinno.fi

Paula Kulla

Kulla Paula

+358 20 615 8806
paula.kulla@kinno.fi

Reijo Saksa

Saksa Reijo

Asiantuntija
+358 20 615 1273
reijo.saksa@kinno.fi

Tiina Vainio

Vainio Tiina

+358 20 615 6172
tiina.vainio@kinno.fi

Marianne Mokkala-Räty

Mokkala-Räty Marianne

Johto

Niemi Kimmo

Toimitusjohtaja
+358 20 615 8118
kimmo.niemi@kinno.fi

Hanna Korjala

Korjala Hanna

Talouspäällikkö
+358 20 615 5887
hanna.korjala@kinno.fi

Pasi Miettinen

Miettinen Pasi

Hallinto- ja kehitysjohtaja
+358 20 615 8814
pasi.miettinen@kinno.fi

Ikäläinen Reetta

Johdon assistentti
+358 20 615 9497
reetta.ikalainen@kinno.fi

Viestintä

Pirjo Vuorenpää

Vuorenpää Pirjo

Viestintäpäällikkö
+358 20 615 5219
pirjo.vuorenpaa@kinno.fi

Kirsi Markkanen

Markkanen Kirsi

Viestintäsuunnittelija
+358 20 615 8730
kirsi.markkanen@kinno.fi

Scroll to top