Mikä tahansa yrittämisessä askarruttaakin, ole meihin yhteydessä!

Alla henkilöstön yhteystiedot. Voit myös jättää meille viestin yhteydenottolomakkeella.

Yrityspalvelut

Leena Gardemeister

Gardemeister Leena

Yhteyspäällikkö
+358 20 615 8191
leena.gardemeister@kinno.fi

Jukka Antila

Antila Jukka

Yritysneuvoja
+358 20 615 6365
jukka.antila@kinno.fi

Timo Lehmusmetsä

Lehmusmetsä Timo

Yritysneuvoja
+358 20 615 5957
timo.lehmusmetsa@kinno.fi

Marita Melkko

Melkko Marita

Hankinta-asiamies
+358 20 615 5039
marita.melkko@kinno.fi

Vesala Jarpo

Asiantuntija
+ 358 20 615 8772
jarpo.vesala@kinno.fi

Yritystilat

Silja Virta

Virta Silja

Toimitilakoordinaattori
+358 20 615 6602
silja.virta@kinno.fi

Jaana Viinikainen

Viinikainen Jaana

Assistentti
+ 358 20 615 5361
jaana.viinikainen@kinno.fi

Tarja Mustonen

Mustonen Tarja

(poissa toistaiseksi)

Sijoittumispalvelut ja Railgate Finland

Niemi Kimmo

Toimitusjohtaja
+358 20 615 8118
kimmo.niemi@kinno.fi

Harri Mustonen

Mustonen Harri

Myyntipäällikkö
+358 20 615 4380
harri.mustonen@kinno.fi

Turunen Aleksandra

Yhteyspäällikkö
+358 20 615 8140
aleksandra.turunen@kinno.fi

Timo Pöntinen

Pöntinen Timo

Asiantuntija, liikenne ja infra
+358 20 615 5501
timo.pontinen@kinno.fi

Tiina Heinikainen

Heinikainen Tiina

Asiantuntija, kv-hankkeet
+358 20 615 5976
tiina.heinikainen@kinno.fi

Sanna Kauppi

Kauppi Sanna

Yhteyspäällikkö
+358 20 615 7284
sanna.kauppi@kinno.fi

Nurmilaukas Susanna

Asiantuntija
+358 20 615 5282
susanna.nurmilaukas@kinno.fi

Kiertotalouspalvelut

Mika Penttilä

Penttilä Mika

Kehittämispäällikkö
+358 20 615 9015
mika.penttila@kinno.fi

Tero Hasu

Hasu Tero

Asiantuntija
+358 20 615 5547
tero.hasu@kinno.fi

Kari Laine

Laine Kari

Asiantuntija
+358 20 615 9083
kari.laine@kinno.fi

Liisa Rantalainen

Rantalainen Liisa

Assistentti
+358 20 615 6171
liisa.rantalainen@kinno.fi

Marina Sorokina

Sorokina Marina

Asiantuntija
+358 20 615 9176
marina.sorokina@kinno.fi

Kyhyräinen Jaana

Asiantuntija
+358 20 615 9480
jaana.kyhyrainen@kinno.fi

Hallinto

Niemi Kimmo

Toimitusjohtaja
+358 20 615 8118
kimmo.niemi@kinno.fi

Hanna Korjala

Korjala Hanna

Talouspäällikkö
+358 20 615 5887
hanna.korjala@kinno.fi

Kirsi Markkanen

Markkanen Kirsi

Viestintäsuunnittelija
+358 20 615 8730
kirsi.markkanen@kinno.fi

Pasi Miettinen

Miettinen Pasi

Hallinto- ja kehitysjohtaja
+358 20 615 8814
pasi.miettinen@kinno.fi

Pirjo Vuorenpää

Vuorenpää Pirjo

Viestintäpäällikkö
+358 20 615 5219
pirjo.vuorenpaa@kinno.fi

Ikäläinen Reetta

Johdon assistentti
+358 20 615 9497
reetta.ikalainen@kinno.fi

Pilli Ilona

Assistentti
+358 20 615 6535
ilona.pilli@kinno.fi

Utti Asta

Toimistoapulainen
+358 20 615 5028
asta.utti@kinno.fi

Kouvolan Yrityspalvelutalo Oy

Liikkanen Jenni

Toimitusjohtaja
Kouvolan Yrityspalvelutalo Oy
+358 20 615 7411
jenni.liikkanen@kinno.fi

Scroll to top